شناسه : 43435
جمعه, 09/28/1399 - 21:51
نویسنده : ardebil26

نصب تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در پارس آباد/ رونمایی همزمان با سالگرد سردار دلها

فرمانده سپاه شهرستان پارس اباد گفت: تندیس شهید سردار سلیمانی همزمان با اولین سالگرد شهادت این شهید، در پارس آباد نصب می‌شود.

به گزارش یاوررسانه ناحیه، فرمانده سپاه پارس اباد با گرامی داشت یاد و خاطره شهید سردار حاج قاسم سیلمانی اظهار کرد: هم زمان با اولین سالگرد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی تندیس این شهید سرافراز در پارس آباد نصب می‌شود.

 

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی از شخصیت‌های ملی و پر افتخار کشور است، افزود: خاطرات، رشادت‌ها و جانفشانی‌های حاج قاسم سلیمانی هیچ وقت از حافظه ملت ایران و جهان پاک نخواهد شد و مزین شدن نام این شهید بزرگوار برای معرفی ایشان به نسل‌های آینده ضروری است.

 

حسن نوری ادامه داد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهید بزرگوار از وظایف همه مسلمانان است و شهرداری در راستای قدرشناسی از رشادت‌ها و مجاهدت‌های این شهید بزرگوار، ساخت تندیس قهرمان ملی و سرافراز وطن را در دستور کار قرار داده و تندیس جهت نصب آماده است.

 

وی از رونمایی این تندیس همزمان با اولین سالگرد شهادت شهید سلیمانی خبر داد و گفت: تندیس سردار سرافراز اسلام در میدان بزرگ ورودی شهر «میدان ترمینال» نصب و این میدان به نام شهید سردار سلیمانی مزین می‌شود.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید