شناسه : 41922
پنجشنبه, 09/06/1399 - 14:45
نویسنده : ardebil36
نشست پایگاهی

برگزاری نشست بصیرتی و اخلاقی در مسجد فاطمه الزهرا(س) خلخال

به مناسبت هفته بسیج به همت پایگاه ریحانه النبی(س) و با سخنرانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه این برنامه اجرا شد.

به گزارش یاور رسانه حوزه ام البنین(س) بسیج مساجد و محلات ناحیه خلخال

به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک بسیج به همت و با حضور بسیجیان پایگاه ریحانه النبی(س) نشست بصیرتی و اخلاقی همچنین ویژ‌ه برنامه هفته بسیج در مسجد فاطمه الزهرا(س) این شهرستان با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه حاج آقا تمجید؛مسئول تعلیم و تربیت ناحیه حاج آقا اکبری و مسئول نظارت و تایید صلاحیت ناحیه بر گزار شد.

در این برنامه حاج آقا تمجید در مباحث اخلاقی در خصوص سیره و روش زندگی حضرت زهرا(س) و الگو قردادن ایشان توسط بانوان به ایراد مطالب پرداختند همچنین در ادامه سخنرانی مطالبی در مورد جنایات آمریکا و مکتب بسیج که فضایی برای جمع شدن بچه های انقلابی و حزب اللهی به وجود آورده و موجب آشنایی کودکان با مکتب اولیاء و شهدا شده مطالبی را مطرح نمودند.

در ادامه این ويزه برنامه از مسابقه نقاشی کودکان پایگاه که به مناسبت هفته بسیج برگزار شده بود بازدید و به سه نفر از شرکتت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا کردند همچنین ایشان از فرمانده پایگاه و بسیجیان دیدار و با اهدای هدایای ارسالی از سپاه حضرت عباس(ع) استان تجلیل نمودند.

 

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید